Godziny otwarcia: 07:00 - 17:00 ul. Braci Jędrysików 2e; 7:00-17:00 ul. Ogrodowa 31a
Close

O nas

Jesteśmy z Wami od 2010 roku! Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i nowe usługi. Naszym celem jest pełna satysfakcja i zadowolenie wszystkich klientów, począwszy od dużych zakładów produkcyjnych, poprzez hotele, restauracje aż po wszystkich klientów indywidualnych.

Używamy sprzętu producentów będących liderami na międzynarodowym rynku pralniczym. Pozwala nam to zawsze, pewnie i na czas realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia, zachowując najwyższą jakość i dbałość o powierzoną odzież. Proces obiegu asortymentu kontrolowany jest przez dedykowany system zarządzania pracą pralni Washer™.

Używamy tylko profesjonalnych oraz przyjaznych środowisku środków chemicznych produkowanych przez firmę Sovrana. Detergenty są dozowane przez automatyczny, sterowany komputerowo system, co zapewnia prawidłowość podawania środków piorących i eliminuje błędy ludzkie. Proces technologiczny jest indywidualnie dobierany dla każdego typu odzieży i tkanin oraz stale nadzorowany przez wykwalifikowany personel firmy. Dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość prania, jednoczenie zachowując dbałość o powierzony wsad pralniczy.

Jako jedyni w mieście oferujemy usługę Wet Clean dbając o nasze środowisko

Zapoznaj się z szerokim zakresem naszych usług
0
klientów tygodniowo
0
kg prania miesiecznie
0
osoby w zespole
0%
zadowolonych klientów