Godziny otwarcia: 07:00 - 17:00 ul. Braci Jędrysików 2e; 7:00-17:00 ul. Ogrodowa 31a
Close

Pranie dywanów

Pranie dywanów

Profesjonalne pranie dywanów i wykładzin odbywa się w sposób automatyczny poprzez ośmioetapowy proces, który wygląda następująco: 1. Najpierw dywan jest mierzony i znakowany. 2. Następnie przechodzi tzw. trzepanie mechaniczne. 3. Potem ma miejsce pranie wstępne. 4. Kontynuacją jest pranie zasadnicze z obu stron dywanu. 5. Po nim następuje wirowanie. 6. Kolejnym etapem jest suszenie. 7. Siódmy etap to obróbka finalna. 8. Na koniec pakujemy wykładzinę lub dywan i oddajemy klientowi. 

PRANNIE DYWANÓW 21 zł/m2
(dywany < 1m2 są liczone jak za 1m2)
Eliminacja roztoczy

 
Po oczyszczeniu dywanu z najbardziej widocznego brudu nanosimy na niego specjalistyczny preparat przeznaczony do dezynfekcji, który pozbawia tkaninę destrukcyjnych dla ludzkiego zdrowia alergenów i roztoczy. Tym samym zapewniamy Państwa dywanowi dogłębną czystość. Zaznaczyć przy tym należy, że stosowany środek jest absolutnie bezpieczny dla zdrowia ludzi i zwierząt. Cechuje się bezwonnością i nietoksycznością. 

ELIMINACJA ROZTOCZY opłata dodatkowa 8 zł/m2
Impregnacja dywanów

 Impregnacja to sposób dbania o dywany i wykładziny, który w znacznym stopniu zapobiega zabrudzeniom i ułatwia czyszczenie. W naszej firmie stosujemy fluorochemiczne impregnaty, które tworzą niezauważalną dla ludzkiego oka warstwę chroniącą wykładzinę. Okres skutecznego działania impregnatu zależy od systematycznego odkurzania i innych czynności pielęgnacyjnych naszego dywanu. Do optymalizacji działania impregnacyjnego przyczynia się również profesjonalnie przeprowadzone prania w kąpieli wodnej metodą „na wskroś”. 

IMPREGNACJA opłata dodatkowa 8 zł/m2
Usuwanie zapachu

Jako profesjonalna Pralnia dywanów usuwaniem przykrych zapachów zajmujemy się poprzez usunięcie jego źródła, skuteczność tej usługi gwarantuje specjalistyczna wiedza oraz zachowanie odpowiednich etapów całego procesu czyszczenia dywanów – co potwierdzają komentarze naszych klientów. Przyczyną korzystania z tej dodatkowej usługi są najczęściej nasze niesforne pupile – usuwanie moczu, wymiocin, sierść zwierząt, resztki jedzenia, a także patogenne organizmy zostaną trwale usunięte, a Państwa dywan znowu będzie pachniał. 

USUWANIE ZAPACHU opłata dodatkowa 13 zł/m2
Usuwanie sierści, włosów

Aby jeszcze bardziej wyjść ku oczekiwaniom naszych klientów oferujemy usuwanie sierści za pośrednictwem specjalistycznych zbieraków. Dzięki temu pozostałości po Państwa pupilach nie będą stanowiły problemu. Podkreślić należy, że również Państwa włosy zostaną skutecznie usunięte ze struktur dywanu, w którym mogły zalegać od bardzo dawna.

USUWANIE SIERŚCI, WŁOSÓW OPŁATA DODATKOWA 8 ZŁ/M2