Oferujemy czyszczenie, impregnację i pielęgnację odzieży motocyklowej zarówno tekstylnej jak i skórzanej.

Więcej...

Oferujemy profesjonalną pielęgnację odzieży sportowej z membraną (Goretex, Sympatex, Pertex, eVent, itp.). Przywracamy jej czystość i oryginalną wodoodporność.

Więcej...

Idealna gładka bielizna pościelowa, obrusy, zasłony czy firany bez straty czasu? Jest to teraz możliwe dzięki usłudze maglowania. Pamiętaj, że maglowanie bielizny pościelowej i ręczników to metoda dezynfekcji termicznej, najbardziej skutecznego sposobu na pozbycie się drobnoustrojów i roztoczy.

Nie trać czasu na prasowanie, przyjdź do nas. 

Proces prania wyrobów z merinosów, wełny owczej, wielbłądziej czy koziej jest skomplikowany i wymagający. Dlatego polecamy powierzyć tą usługę w nasze ręce. Do prania używamy wyłącznie bardzo delikatnych środków zawierających lanolinę. Pierzemy wszystkie wyroby wełniane, m.in. koce, kołdry, poduszki, podkłady.

Regularna zmiana pościeli nie wystarczy, aby miejsce naszego snu było czyste i higieniczne. Raz na jakiś czas warto wyprać także pokrowiec.

Świadczymy usługę prania wszystkich rodzajów pokrowców.

Oferujemy najniższe ceny w Pszczynie!

Prasownie koszul męskich, czy firan to zmora każdej gospodynie domowej.

Dlatego lepiej oddaj to w nasze ręce ! 

Dla stałych klientów i przy większych ilościach atrakcyjne rabaty. 

 

Pranie poduszek, kołder i pierzyn z każdym rodzajem wypełniania. Puch i pierze pierzemy w systemie wodnym za pomocą profesjonalnych środków, dzięki czemu pozbywają się nieprzyjemnych zapachów i odzyskują swoją czystość. Proces suszenia odbywa się w suszarkach bębnowych, przywraca to lekkość i sprężystość pierza i puchu.

Oferujemy usługę prania dywanów. Dywany zawsze są prane dwustronnie i oddane klientom zabezpieczone folią ochronną. Cena prania dywanów obejmuje obie strony - wierzchnią i spodnią.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w praniu hal namiotowych i poszyć parasoli ogrodowych.

Pralnia Pralmax na stałe współpracuje z największymi na śląsku firmami specjalizującymi się w organizowaniu imprez plenerowych.  

Sertralina jest stosowany w leczeniu depresji, ataków paniki, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zespół stresu pourazowego, społeczne zaburzenia lękowe (fobia społeczna), a ciężka postać zespołu napięcia przedmiesiączkowego (zaburzenia dysphoric). Lek ten może poprawić nastrój, sen, apetyt, poziom energii diese tabletten gegen depression i może pomóc przywrócić zainteresowanie w codziennym życiu. Może on zmniejszyć strach, niepokój, niepotrzebnych myśli i ilość ataków paniki. To również może zmniejszyć chęć do wykonywania powtarzalnych zadań (wahaczy, takich jak mycie rąk, liczenie i sprawdzanie), które przeszkadzają w codziennym życiu. Sertralina jest znany jako selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI).

Pracownicy ubrani czystą odzież roboczą stanowią najlepszą wizytówkę każdej firmy. Zlecając usługę prania odzieży roboczej naszej pralni mają Państwo pewność, że będzie ona utrzymana w czystości oraz zachowa wysoką jakość przez długi czas.

Więcej...

Wynajem obrusów i serwetek na wyjątkowe okazje ...

Więcej...