O firmie

Jesteśmy z Wami od 2010 roku! Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i nowe usługi. Naszym celem jest pełna satysfakcja i zadowolenie wszystkich klientów, począwszy od dużych zakładów produkcyjnych, poprzez hotele, restauracje aż po wszystkich klientów indywidualnych.

Zolpidem jest stosowany w leczeniu zaburzeń snu (bezsenność) u dorosłych. Jeśli masz problemy z zasypianiem, to pomoże ci zasnąć szybciej, tak, że można uzyskać dobry sen. Zolpidem należy do klasy zolpidem kaufen rezeptfrei leków zwanych uspokajająco-nasenne. Działa on na swój mózg do produkcji uspokajająco. Lek ten jest zazwyczaj ograniczona do krótkimi okresami leczenia od 1 do 2 tygodni lub mniej. Nie należy przyjmować tego leku, jeśli nie masz czasu na pełnowartościowy sen nie mniej niż 7-8 godzin. Jeśli trzeba się obudzić do tego może być utrata pamięci i mogą być problemy bezpiecznie sprawia żadnych działań, wymagają większej uwagi, takich jak prowadzenie samochodu lub obsługi maszyn. Dawkowanie na podstawie płci, wieku, stanu zdrowia, innych leków, które można podjąć, i odpowiedź na leczenie. Nie zwiększaj dawkę, weź go częściej, lub używać go dłużej, niż z zaleceniami.

Nasza pralnia wyposażona jest w nowoczesne pralnico wirówki i suszarki producentów UniMac i Primus - liderów na rynku profesjonalnych urządzeń pralniczych. W 2014 roku nasz park maszynowy został uzupełniony o prasowalnicę nieckową MultiStar firmy Kannegiesser, dzięki której oferujemy niezrównaną jakość maglowania bielizny. Używamy tylko profesjonalnych oraz przyjaznych środowisku środków chemicznych produkowanych przez firmę Sovrana. Detergenty są dozowane przez automatyczny, sterowany komputerowo system, co zapewnia prawidłowość podawania środków piorących i eliminuje błędy ludzkie. Proces technologiczny jest indywidualnie dobierany dla każdego typu odzieży i tkanin oraz stale nadzorowany przez wykwalifikowany personel firmy. Dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość prania, jednoczenie zachowując dbałość o powierzony wsad pralniczy.

Zawsze pracujemy z pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Gwarantujemy doskonałą czystość, pewność zachowania higieny oraz trwałość powierzonej nam odzieży. Jesteśmy firmą w pełni elastyczną i dyspozycyjną, nasze usługi zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta tak aby sprostać jego oczekiwaniom pod względem charakterystyki prania, suszenia, maglowania, rodzaju znakowania, harmonogramu dostaw bielizny i odzieży.

 Oferujemy szeroki wachlarz usług:

  • pranie i dzierżawa odzieży roboczej,
  • pranie bielizny hotelowej,
  • pranie bielizny gastronomicznej i dekoracyjnej,
  • wynajem obrusów i serwetek,
  • pranie odzieży fasonowej,
  • pranie, krochmalenie i maglowanie pościeli i obrusów,
  • pranie kołder, pierzyn, poduszek, kocy i innych elementów wielkogabarytowych,
  • czyszczenie chemiczne odzieży,
  • pranie dywanów,
  • pranie poszyć parasoli gastronomicznych, namiotów i wszystkich innych nietypowych rzeczy.