FAQ's

W jakich godzinach otwarta jest pralnia?
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 18:00.
Czy piorą Państwo kołdry i poduszki z pierza?
Tak, świadczymy usługi prania wodnego kołder oraz poduszek z puchu lub pierza. Wyprane pierze, suszone w suszarkach będnowych, odzyskuje swoją dawną puszystość.
Czy piorą Państwo kołdry i poduszku z wełny?
Tak, świadczymy usługi prania wodnego kołder oraz poduszek z wełny w preparatach zawierających lanolinę.
Czy dywan oddany do pralni musi być wytrzepany?
Nie, usługa trzepania dywanu wliczona jest w cenę. Dywany zawsze są prane dwustronnie i oddane klientom zabezpieczone folią ochronną.
Czy dywan jest prany z obu stron za dodatkową opłatą?
Nie, cena prania dywanów zawsze obejmuje obie strony - wierzchnią i spodnią.

stilnox somnifere

W jaki sposób, domowymi sposobami, usunąć plamy z wina?
Plamę po czerwonym winie trzeba zalać… winem białym lub musującym. Następnie materiał normalnie uprać. Inny sposób to sól - najlepsza będzie gruboziarnista - rozsypujemy jej grubą warstwę na plamę, sól powinna wyciągnąć z materiału wilgoć i kolor. Potem wystarczy tylko wypłukać i gotowe. 
W jaki sposób, domowymi sposobami, usunąć plamy z krwi?
Pamiętaj, żeby nie zmywać plamy z krwi gorącą ani ciepłą wodą. To sprawi, że plama się utrwali i jeszcze trudniej będzie się jej pozbyć. Najłatwiej jest usunąć plamy z krwi, gdy są jeszcze świeże. Wystarczy wtedy zmyć plamę bardzo zimną wodą, delikatnie pocierając. Ewentualnie użyć szarego mydła. Jeśli plamy z krwi nie zeszły po tych zabiegach, warto wypróbować inne sposoby. Plamę należy polać kilkoma kroplami wody utlenionej i chwilę odczekać, potrzeć, po czym zmyć zimna wodą.